Omron Automation & Safety E32-T25YR 2M
E32-T25YR 2M picture photo
Mfg. Part Number
E32-T25YR 2M
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
SENSOR FIBER OPT THROUGH BEAM
Datasheet Download
E32-T25YR 2M.pdf
Availability of E32-T25YR 2M
QUANTITY
E32-T25YR 2M Order Process
Ship out your order
Specifications of E32-T25YR 2M
Internal Part NumberEIS-E32-T25YR 2M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E32-T25YR 2M
Related LinksE32-T2, E32-T25YR 2M Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
E32-T25YR 2M Details Description
Related parts for E32-T25YR 2M
RES SMD 249 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 10A DPAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SWITCH PLUNGER SPDT 5A SOLDER datasheet.pdf
RES 1.38K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE GLASS 1.25A 125VAC 5X20MM datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
LSF-SMT 3.50/02/135 1.5 BK datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf