Omron Automation & Safety E3F2DS10C4N-5M
E3F2DS10C4N-5M picture photo
Mfg. Part Number
E3F2DS10C4N-5M
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SENSOR PHOTOELECT NPN DIFF 5M
Datasheet Download
E3F2DS10C4N-5M.pdf
Availability of E3F2DS10C4N-5M
QUANTITY
E3F2DS10C4N-5M Order Process
Ship out your order
Specifications of E3F2DS10C4N-5M
Internal Part NumberEIS-E3F2DS10C4N-5M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E3F2DS10C4N-5M
Related LinksE3F2DS1, E3F2DS10C4N-5M Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
E3F2DS10C4N-5M Details Description
Related parts for E3F2DS10C4N-5M
KNOB BLK GLOSS.625"DIA.250"SHAFT datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
HDR STR SR .100 DP datasheet.pdf
HDR STR SR.100 TP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 4.2A 6TSOP datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TERMINAL WPE 35N datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 12POS HL LOW P datasheet.pdf