Illumra E3R-R12GP
E3R-R12GP picture photo
Mfg. Part Number
E3R-R12GP
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
RCVR PLUG-IN RELAY
Datasheet Download
E3R-R12GP.pdf
Availability of E3R-R12GP
QUANTITY
E3R-R12GP Order Process
Ship out your order
Specifications of E3R-R12GP
Internal Part NumberEIS-E3R-R12GP
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package6
Category Networking Solutions
FamilyMiscellaneous
Series-
PackagingBulk
FunctionWireless Control, Plug-In
Frequency315MHz
RF TypeEnocean
Secondary Attributes50 ~ 150ft Operating Range (Typ)
Package / Case-
Supplier Device Package-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E3R-R12GP
Related LinksE3R-, E3R-R12GP Datasheet, Illumra Distributor
E3R-R12GP Details Description
Related parts for E3R-R12GP
RES SMD 23.7K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 6.2A PPAK SO-8 datasheet.pdf
LICENSE DYNAM REED ENCODER ECP3 datasheet.pdf
RES 78.7K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 3COND 18AWG SHLD 500' datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 20A SPST datasheet.pdf
SENSOR PRES 30PSI ABSO 12V SMT datasheet.pdf
FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM datasheet.pdf
IC SRAM 128K X 8 5.0V 32-SOJ datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf