United Chemi-Con E80D350VNN822AA30T
E80D350VNN822AA30T picture photo
Mfg. Part Number
E80D350VNN822AA30T
Brief Description
CAP ALUM 8200UF 35V RADIAL
Datasheet Download
E80D350VNN822AA30T.pdf
Availability of E80D350VNN822AA30T
QUANTITY
E80D350VNN822AA30T Order Process
Ship out your order
Specifications of E80D350VNN822AA30T
Internal Part NumberEIS-E80D350VNN822AA30T
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E80D350VNN822AA30T
Related LinksE80D350VN, E80D350VNN822AA30T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E80D350VNN822AA30T Details Description
Related parts for E80D350VNN822AA30T
RES 100 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 365 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .125 EXTEND datasheet.pdf
MAXI PV.005SPG 40 AU-22-26 L datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
AP COIL BF USFT PSA datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 16POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 1K OHM 14SOIC datasheet.pdf