United Chemi-Con E81D161VNN222MA50T
E81D161VNN222MA50T picture photo
Mfg. Part Number
E81D161VNN222MA50T
Brief Description
CAP ALUM 2200UF 160V RADIAL
Datasheet Download
E81D161VNN222MA50T.pdf
Availability of E81D161VNN222MA50T
QUANTITY
E81D161VNN222MA50T Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D161VNN222MA50T
Internal Part NumberEIS-E81D161VNN222MA50T
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D161VNN222MA50T
Related LinksE81D161VN, E81D161VNN222MA50T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D161VNN222MA50T Details Description
Related parts for E81D161VNN222MA50T
CAP ALUM 33000UF 20% 50V SNAP datasheet.pdf
TRANS PNP 45V 0.1A TO-92 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 24POS R/A 5MM datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 250MA 250VAC RAD datasheet.pdf
IC INTEGER-N PLL W/VCO 40VQFN datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100" datasheet.pdf
CAP ALUM 1100UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf