United Chemi-Con E81D3J1VNN821MA80T
E81D3J1VNN821MA80T picture photo
Mfg. Part Number
E81D3J1VNN821MA80T
Brief Description
CAP ALUM 820UF 385V RADIAL
Datasheet Download
E81D3J1VNN821MA80T.pdf
Availability of E81D3J1VNN821MA80T
QUANTITY
E81D3J1VNN821MA80T Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D3J1VNN821MA80T
Internal Part NumberEIS-E81D3J1VNN821MA80T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D3J1VNN821MA80T
Related LinksE81D3J1VN, E81D3J1VNN821MA80T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D3J1VNN821MA80T Details Description
Related parts for E81D3J1VNN821MA80T
IC COMP R-RINOUT DUAL 8-MSOP datasheet.pdf
RELAY RF SPST 500MA 12V datasheet.pdf
RES SMD 332K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .156 EXTEND datasheet.pdf
PWR SUP BENCH PROG 0-10V 800W datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 24POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
TVS DIODE 96VWM 156VC P600 datasheet.pdf
FIXED IND 82UH 198MA 3.7 OHM TH datasheet.pdf