United Chemi-Con E81D400VNN123MA40T
E81D400VNN123MA40T picture photo
Mfg. Part Number
E81D400VNN123MA40T
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
CAP ALUM 12000UF 40V RADIAL
Datasheet Download
E81D400VNN123MA40T.pdf
Availability of E81D400VNN123MA40T
QUANTITY
E81D400VNN123MA40T Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D400VNN123MA40T
Internal Part NumberEIS-E81D400VNN123MA40T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series81D
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D400VNN123MA40T
Related LinksE81D400VN, E81D400VNN123MA40T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D400VNN123MA40T Details Description
Related parts for E81D400VNN123MA40T
IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 10MSOP datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 4A MULTIWATT15 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 630V NP0 1812 datasheet.pdf
IC SRAM 9MBIT 166MHZ 100TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 56POS PIN datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 3.45A 27 MOHM datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
RES SMD 453K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .125" datasheet.pdf