United Chemi-Con E81D401VND821MA60T
E81D401VND821MA60T picture photo
Mfg. Part Number
E81D401VND821MA60T
Brief Description
CAP ALUM 820UF 400V RADIAL
Datasheet Download
E81D401VND821MA60T.pdf
Availability of E81D401VND821MA60T
QUANTITY
E81D401VND821MA60T Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D401VND821MA60T
Internal Part NumberEIS-E81D401VND821MA60T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D401VND821MA60T
Related LinksE81D401VN, E81D401VND821MA60T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D401VND821MA60T Details Description
Related parts for E81D401VND821MA60T
RES SMD 10.7OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER 58POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
RES SMD 69.8 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20V 500MA 0603 datasheet.pdf
ZACK STRIP FLAT PRINTED VERT datasheet.pdf
CONN HDR 25POS 0.200 T/H datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf