United Chemi-Con E81D401VNN471MA40T
E81D401VNN471MA40T picture photo
Mfg. Part Number
E81D401VNN471MA40T
Brief Description
CAP ALUM 470UF 400V RADIAL
Datasheet Download
E81D401VNN471MA40T.pdf
Availability of E81D401VNN471MA40T
QUANTITY
E81D401VNN471MA40T Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D401VNN471MA40T
Internal Part NumberEIS-E81D401VNN471MA40T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D401VNN471MA40T
Related LinksE81D401VN, E81D401VNN471MA40T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D401VNN471MA40T Details Description
Related parts for E81D401VNN471MA40T
HEADER OPEN .030"DIA .300 16POS datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 130A TO-263 datasheet.pdf
TAPE VHB ACRYLIC FOAM 1/2"X 36YD datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN datasheet.pdf
CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 8POS CABLE SKT datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
SEALED AERO SWITCH datasheet.pdf
IC REG BUCK PROG 0.5A DL 18MLPQ datasheet.pdf