United Chemi-Con E81D401VRT561MB40N
E81D401VRT561MB40N picture photo
Mfg. Part Number
E81D401VRT561MB40N
Brief Description
CAP ALUM 560UF 400V RADIAL
Datasheet Download
E81D401VRT561MB40N.pdf
Availability of E81D401VRT561MB40N
QUANTITY
E81D401VRT561MB40N Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D401VRT561MB40N
Internal Part NumberEIS-E81D401VRT561MB40N
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package64
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D401VRT561MB40N
Related LinksE81D401VR, E81D401VRT561MB40N Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D401VRT561MB40N Details Description
Related parts for E81D401VRT561MB40N
EMITTER IR 880NM 100MA TO-46 datasheet.pdf
IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-SO datasheet.pdf
LED RED DIFF 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES 150K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
BOARD EVAL CN0188 datasheet.pdf
MICROFIT 3.0 HDR VERT CPI 24CKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.909 OHM 1% 20W datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2200K 2SMD datasheet.pdf
SGE-225-2-0510 10000C SFTY EDGE datasheet.pdf
DIN-SIGNAL C096FS-2 9C1-1-KP datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X20MM XCUT datasheet.pdf
55A CABLE/SINGLE WALL datasheet.pdf