United Chemi-Con E81D401VSD182MBA0T
E81D401VSD182MBA0T picture photo
Mfg. Part Number
E81D401VSD182MBA0T
Brief Description
CAP ALUM 1800UF 400V RADIAL
Datasheet Download
E81D401VSD182MBA0T.pdf
Availability of E81D401VSD182MBA0T
QUANTITY
E81D401VSD182MBA0T Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D401VSD182MBA0T
Internal Part NumberEIS-E81D401VSD182MBA0T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package64
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D401VSD182MBA0T
Related LinksE81D401VS, E81D401VSD182MBA0T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D401VSD182MBA0T Details Description
Related parts for E81D401VSD182MBA0T
MOSFET N-CH 20V 37A DPAK datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM VM 14DIP datasheet.pdf
IC TXRX 5VRS232 W/3VLOGIC 28SOIC datasheet.pdf
CAP FILM 6800PF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf
LED GREEN THROUGH HOLE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
PREMO-FLEX LGT 51 TYPED 45POS datasheet.pdf
DCDC CONVERTER +/-15VOUT 6W datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf