United Chemi-Con E81D401VSD222MUA0T
E81D401VSD222MUA0T picture photo
Mfg. Part Number
E81D401VSD222MUA0T
Brief Description
CAP ALUM 2200UF 400V RADIAL
Datasheet Download
E81D401VSD222MUA0T.pdf
Availability of E81D401VSD222MUA0T
QUANTITY
E81D401VSD222MUA0T Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D401VSD222MUA0T
Internal Part NumberEIS-E81D401VSD222MUA0T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package49
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D401VSD222MUA0T
Related LinksE81D401VS, E81D401VSD222MUA0T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D401VSD222MUA0T Details Description
Related parts for E81D401VSD222MUA0T
SWITCH ROCKER SPST 16A 125V datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS CPC ECONOSEAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
OSC VCTCXO 16.369MHZ CL SNWV SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 19A 8SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 5.1NH 350MA 400 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 200V NP0 AXIAL datasheet.pdf
PREMOFLEX 0 50 JMPR LGT203 datasheet.pdf
CONN VT CPI B/A HDR GOLD 4POS datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 1005 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE PIN datasheet.pdf
RES CHAS MNT 27 OHM 5% 25W datasheet.pdf