United Chemi-Con E81D500VNN222MR25T
E81D500VNN222MR25T picture photo
Mfg. Part Number
E81D500VNN222MR25T
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
CAP ALUM 2200UF 50V RADIAL
Datasheet Download
E81D500VNN222MR25T.pdf
Availability of E81D500VNN222MR25T
QUANTITY
E81D500VNN222MR25T Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D500VNN222MR25T
Internal Part NumberEIS-E81D500VNN222MR25T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series81D
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D500VNN222MR25T
Related LinksE81D500VN, E81D500VNN222MR25T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D500VNN222MR25T Details Description
Related parts for E81D500VNN222MR25T
CONN HEADER 3POS .100 SINGLE SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST 8A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES 0.05 OHM 3W 1% RADIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.500" (12.70mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
CAP ALUM 27000UF 35V SCREW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100" datasheet.pdf
OSC XO 125.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2A SYNC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 13POS SKT datasheet.pdf