United Chemi-Con E81D630VNN153MA80N
E81D630VNN153MA80N picture photo
Mfg. Part Number
E81D630VNN153MA80N
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
CAP ALUM 15000UF 63V RADIAL
Datasheet Download
E81D630VNN153MA80N.pdf
Availability of E81D630VNN153MA80N
QUANTITY
E81D630VNN153MA80N Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D630VNN153MA80N
Internal Part NumberEIS-E81D630VNN153MA80N
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series81D
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D630VNN153MA80N
Related LinksE81D630VN, E81D630VNN153MA80N Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D630VNN153MA80N Details Description
Related parts for E81D630VNN153MA80N
RES ARRAY 3 RES 1.2K OHM 6SIP datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1.5A 16SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC FPGA 97 I/O 144FPBGA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 55POS PIN datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 48HTSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 122POS .100" datasheet.pdf