United Chemi-Con E82D401VNN221MQ40T
E82D401VNN221MQ40T picture photo
Mfg. Part Number
E82D401VNN221MQ40T
Brief Description
CAP ALUM 220UF 400V RADIAL
Datasheet Download
E82D401VNN221MQ40T.pdf
Availability of E82D401VNN221MQ40T
QUANTITY
E82D401VNN221MQ40T Order Process
Ship out your order
Specifications of E82D401VNN221MQ40T
Internal Part NumberEIS-E82D401VNN221MQ40T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E82D401VNN221MQ40T
Related LinksE82D401VN, E82D401VNN221MQ40T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E82D401VNN221MQ40T Details Description
Related parts for E82D401VNN221MQ40T
CONN STRAIN RELIEF 10-18POS BLK datasheet.pdf
RES SMD 130 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
BUZZER 2.80KHZ 13-20VDC 90DB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 122POS .100 WW datasheet.pdf
SWITCH PLATE E-STOP FULL SPEED datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 50V 10% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
VARISTOR 35V 100A DISC 5MM datasheet.pdf
AC/DC CNVRTR 5V 12V 2X15V 250W datasheet.pdf
RES 5.9K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIP CABLE M-F 24POS datasheet.pdf