United Chemi-Con E82D401VNT222MU90T
E82D401VNT222MU90T picture photo
Mfg. Part Number
E82D401VNT222MU90T
Brief Description
CAP ALUM 2200UF 400V RADIAL
Datasheet Download
E82D401VNT222MU90T.pdf
Availability of E82D401VNT222MU90T
QUANTITY
E82D401VNT222MU90T Order Process
Ship out your order
Specifications of E82D401VNT222MU90T
Internal Part NumberEIS-E82D401VNT222MU90T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package49
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E82D401VNT222MU90T
Related LinksE82D401VN, E82D401VNT222MU90T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E82D401VNT222MU90T Details Description
Related parts for E82D401VNT222MU90T
LED YELLOW DIFF 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
025 CONN CAP ASSY 24P datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.72"W datasheet.pdf
IC PWR SWITCH USB 1.5A 8WDFN datasheet.pdf
CAP TACTILE SQUARE NATURAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN HEADER STRT datasheet.pdf
RES SMD 174 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100" datasheet.pdf
RES SMD 0.033 OHM 5% 25W DPAK datasheet.pdf