United Chemi-Con E82D401VQT122MC50T
E82D401VQT122MC50T picture photo
Mfg. Part Number
E82D401VQT122MC50T
Brief Description
CAP ALUM 1200UF 400V RADIAL
Datasheet Download
E82D401VQT122MC50T.pdf
Availability of E82D401VQT122MC50T
QUANTITY
E82D401VQT122MC50T Order Process
Ship out your order
Specifications of E82D401VQT122MC50T
Internal Part NumberEIS-E82D401VQT122MC50T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package49
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E82D401VQT122MC50T
Related LinksE82D401VQ, E82D401VQT122MC50T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E82D401VQT122MC50T Details Description
Related parts for E82D401VQT122MC50T
CONN HEADER 13POS 1MM SMD TIN datasheet.pdf
RES SMD 715K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
PWRBLADE V/T LF REC datasheet.pdf
IC ADC 14BIT 80MSPS 64-HTQFP datasheet.pdf
DIODE ZENER 39V 500MW SOD123 datasheet.pdf
IC FPGA 516 I/O 896FBGA datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
3P, RAST 5 TAB HEADER, THV datasheet.pdf
DIODE ZENER 15V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
IC REG LDO 5.14V 0.25A 4WLCSP datasheet.pdf
OSC MEMS 66.666MHZ H/LV CMOS SMD datasheet.pdf