United Chemi-Con E82D800VNN392MA40T
E82D800VNN392MA40T picture photo
Mfg. Part Number
E82D800VNN392MA40T
Brief Description
CAP ALUM 3900UF 80V RADIAL
Datasheet Download
E82D800VNN392MA40T.pdf
Availability of E82D800VNN392MA40T
QUANTITY
E82D800VNN392MA40T Order Process
Ship out your order
Specifications of E82D800VNN392MA40T
Internal Part NumberEIS-E82D800VNN392MA40T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E82D800VNN392MA40T
Related LinksE82D800VN, E82D800VNN392MA40T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E82D800VNN392MA40T Details Description
Related parts for E82D800VNN392MA40T
PHOTO INTERRUPTER 1.2MM IO4-2 datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC RADIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
SSD 1GB 2.5" UATA datasheet.pdf
RES 115 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 16V 20% 1611 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 500V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.57KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 68POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
MOD LASER DWDM 100GHZ 120KM datasheet.pdf