Mechatronics Fan Group E9225X48B1-FSR
E9225X48B1-FSR picture photo
Mfg. Part Number
E9225X48B1-FSR
Brief Description
FAN AXIAL 92X25MM TACH 48VDC
Datasheet Download
E9225X48B1-FSR.pdf
Availability of E9225X48B1-FSR
QUANTITY
E9225X48B1-FSR Order Process
Ship out your order
Specifications of E9225X48B1-FSR
Internal Part NumberEIS-E9225X48B1-FSR
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E9225X48B1-FSR
Related LinksE9225X4, E9225X48B1-FSR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
E9225X48B1-FSR Details Description
Related parts for E9225X48B1-FSR
IDC CABLE - HKC10S/AE10M/HKC10S datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 2A DO220AA datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 20DL POS .100 GOLD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 100A I2PAK datasheet.pdf
CONN HDR 6PR 12IMLA ORTHO VERT datasheet.pdf
TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5 datasheet.pdf
RES 22K OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 130 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf