Panasonic Electronic Components ECQ-V1J334WJM
ECQ-V1J334WJM picture photo
Mfg. Part Number
ECQ-V1J334WJM
Brief Description
CAP FILM 0.33UF 5% 63VDC RADIAL
Datasheet Download
ECQ-V1J334WJM.pdf
Availability of ECQ-V1J334WJM
QUANTITY
ECQ-V1J334WJM Order Process
Ship out your order
Specifications of ECQ-V1J334WJM
Internal Part NumberEIS-ECQ-V1J334WJM
Standard Package1,000
SeriesECQ-V
PackagingBulk
Capacitance0.33µF
Tolerance±5%
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Operating Temperature-40°C ~ 105°C