On-Shore Technology, Inc. ED068PLCZ-SM-N
ED068PLCZ-SM-N picture photo
Mfg. Part Number
ED068PLCZ-SM-N
Manufacturer
Product Category
Sockets for ICs, Transistors
Brief Description
CONN SOCKET PLCC 68POS SMD
Datasheet Download
ED068PLCZ-SM-N.pdf
Availability of ED068PLCZ-SM-N
QUANTITY
ED068PLCZ-SM-N Order Process
Ship out your order
Specifications of ED068PLCZ-SM-N
Internal Part NumberEIS-ED068PLCZ-SM-N
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package19
Category Connectors, Interconnects
FamilySockets for ICs, Transistors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ED068PLCZ-SM-N
Related LinksED068PL, ED068PLCZ-SM-N Datasheet, On-Shore Technology, Inc. Distributor
ED068PLCZ-SM-N Details Description
Related parts for ED068PLCZ-SM-N
CONN HEADER 2MM DUAL R/A 20POS datasheet.pdf
RES SMD 4.53K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH REED SPST 3A 87-93 A/T datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
VFD CUSTOM AUDIO DISP 10.5MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN datasheet.pdf
RES 249 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf