Essentra Components (formerly Richco, Inc.) EFA04-34-006
EFA04-34-006 picture photo
Mfg. Part Number
EFA04-34-006
Manufacturer
Product Category
Fiber Optic Cables
Brief Description
CORNER GDE,BLACK,40MM RAD,12MM S
Datasheet Download
EFA04-34-006.pdf
Availability of EFA04-34-006
QUANTITY
EFA04-34-006 Order Process
Ship out your order
Specifications of EFA04-34-006
Internal Part NumberEIS-EFA04-34-006
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cables, Wires - Management
FamilyFiber Optic Cables
SeriesEFA04
TypeCorner Guide
Specifications40.0mm Radius, 12.0mm Height
Features-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EFA04-34-006
Related LinksEFA04-, EFA04-34-006 Datasheet, Essentra Components (formerly Richco, Inc.) Distributor
EFA04-34-006 Details Description
Related parts for EFA04-34-006
IC SDRAM 128MBIT 133MHZ 54TSOP datasheet.pdf
RES SMD 3 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMC datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 6.8 OHM RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W datasheet.pdf
RES 15 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 34K OHM 0.1% 0.15W 1505 datasheet.pdf