Easy Braid Co. EK80CP010
EK80CP010 picture photo
Mfg. Part Number
EK80CP010
Brief Description
CONICAL SHARP 1.0MM
Datasheet Download
EK80CP010.pdf
Availability of EK80CP010
QUANTITY
EK80CP010 Order Process
Ship out your order
Specifications of EK80CP010
Internal Part NumberEIS-EK80CP010
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Video FileEasy Braid EB2000S Soldering Station
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EK80CP010
Related LinksEK80, EK80CP010 Datasheet, Easy Braid Co. Distributor
EK80CP010 Details Description
Related parts for EK80CP010
D-Sub Connector Plug, Male Pins 78 Position Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 10V 10% RADIAL datasheet.pdf
IC 8BIT SHIFT REG 3ST-OUT 16SSOP datasheet.pdf
IC BUS BUFF TRI-ST DL 8DSBGA datasheet.pdf
IC DVR/RCVR RS232 ESD 28TSSOP datasheet.pdf
SAFETY MAT 1000X1500MM datasheet.pdf
IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN SOCKET LGA 1155POS datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
TVS DIODE 160VWM 259VC DO-215AA datasheet.pdf
RES SMD 7.32K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf