Panduit EMSK12-4-12-X0
EMSK12-4-12-X0 picture photo
Mfg. Part Number
EMSK12-4-12-X0
Manufacturer
Product Category
Wire and Cable Tie Kits
Brief Description
EPOXY MNT KIT
Datasheet Download
EMSK12-4-12-X0.pdf
Availability of EMSK12-4-12-X0
QUANTITY
EMSK12-4-12-X0 Order Process
Ship out your order
Specifications of EMSK12-4-12-X0
Internal Part NumberEIS-EMSK12-4-12-X0
Lead Free Status / RoHS Status
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Kits
FamilyWire and Cable Tie Kits
SeriesPanduit®
Packaging-
Kit TypeEpoxy Applied Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EMSK12-4-12-X0
Related LinksEMSK12-, EMSK12-4-12-X0 Datasheet, Panduit Distributor
EMSK12-4-12-X0 Details Description
Related parts for EMSK12-4-12-X0
CONN HEADER .100 DUAL STR 32POS datasheet.pdf
CIR BRKR THRMMAG 3A 480VAC 65VDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V Y5P RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.032" NYLON 3.68MM datasheet.pdf
RES 1.27K OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 1.52A 120 MOHM datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 0.39A 2W THT datasheet.pdf