Easy Braid Co. EP80K047
EP80K047 picture photo
Mfg. Part Number
EP80K047
Manufacturer
Product Category
Soldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles
Brief Description
KNIFE 4.70MM (0.185)
Datasheet Download
EP80K047.pdf
Availability of EP80K047
QUANTITY
EP80K047 Order Process
Ship out your order
Specifications of EP80K047
Internal Part NumberEIS-EP80K047
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationRoHS Cert of Compliance
Standard Package1
Category Soldering, Desoldering, Rework Products
FamilySoldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles
SeriesEP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EP80K047
Related LinksEP80, EP80K047 Datasheet, Easy Braid Co. Distributor
EP80K047 Details Description
Related parts for EP80K047
FIXED IND 1MH 160MA 9.44 OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC TXRX T1/E1/J1 OCT 256-CSBGA datasheet.pdf
CAP TANT 270UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf