Texas Instruments EQ50F100LRE/NOPB
EQ50F100LRE/NOPB picture photo
Mfg. Part Number
EQ50F100LRE/NOPB
Manufacturer
Product Category
Interface - Specialized
Brief Description
IC EQUALIZER HS CML 6-LLP
Datasheet Download
EQ50F100LRE/NOPB.pdf
Availability of EQ50F100LRE/NOPB
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
EQ50F100LRE/NOPB Order Process
Ship out your order
Specifications of EQ50F100LRE/NOPB
Internal Part NumberEIS-EQ50F100LRE/NOPB
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)2A (4 Weeks)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyInterface - Specialized
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
ApplicationsData Transport
InterfaceSerial
Voltage - Supply1.71 V ~ 1.89 V
Package / Case6-WDFN Exposed Pad
Supplier Device Package6-WSON (3x3)
Mounting TypeSurface Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EQ50F100LRE/NOPB
Related LinksEQ50F100, EQ50F100LRE/NOPB Datasheet, Texas Instruments Distributor
EQ50F100LRE/NOPB Details Description
Related parts for EQ50F100LRE/NOPB
SWITCH MINI SPST HINGE LVR.187QC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 EXTEND datasheet.pdf
SENSOR 75PSIS 3/8 UNF 5V MINI datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 50V 6A P600 datasheet.pdf
CONN HEADER 7POS IDC SMD 30GOLD datasheet.pdf
OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM datasheet.pdf
OSC PROG 0.7NS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
RES 2.5K OHM .3W .005% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.6 OHM 0.02% 8W TO220-4 datasheet.pdf
LED LUXEON NEU WHITE 4000K 2SMD datasheet.pdf
CAP CER 4.3PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf