Murata Electronics North America ERB32Q5C2H121JDX1L
ERB32Q5C2H121JDX1L picture photo
Mfg. Part Number
ERB32Q5C2H121JDX1L
Brief Description
Ceramic Capacitors 120PF 500V 5% NP0 1210
Datasheet Download
ERB32Q5C2H121JDX1L.pdf
Availability of ERB32Q5C2H121JDX1L
QUANTITY
ERB32Q5C2H121JDX1L Order Process
Ship out your order
Specifications of ERB32Q5C2H121JDX1L
Internal Part NumberEIS-ERB32Q5C2H121JDX1L
Delivery TimeIn stock, ship ERB32Q5C2H121JDX1L today.
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-ERB32Q5C2H121JDX1L
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksERB32Q5C2, ERB32Q5C2H121JDX1L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
ERB32Q5C2H121JDX1L Details Description
Related parts for ERB32Q5C2H121JDX1L
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 32-QFN datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 2.63V SOT-143 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
FUSE 315A 690V 1BKN/50 AR UC datasheet.pdf
FAN HEATER 150W 1.30A 120A datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
INDICATOR SS LED YLW PANEL MNT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS CABLE PIN datasheet.pdf
Virtex-E 1.8 V Extended Memory FPGA Field Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf