Murata Electronics North America ERB32Q5CYD151JDX1L
ERB32Q5CYD151JDX1L picture photo
Mfg. Part Number
ERB32Q5CYD151JDX1L
Brief Description
Ceramic Capacitors 150PF 300V 5% NP0 1210
Datasheet Download
ERB32Q5CYD151JDX1L.pdf
Availability of ERB32Q5CYD151JDX1L
QUANTITY
ERB32Q5CYD151JDX1L Order Process
Ship out your order
Specifications of ERB32Q5CYD151JDX1L
Internal Part NumberEIS-ERB32Q5CYD151JDX1L
Delivery TimeIn stock, ship ERB32Q5CYD151JDX1L today.
SeriesERB32Q5CYD
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-ERB32Q5CYD151JDX1L
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksERB32Q5CY, ERB32Q5CYD151JDX1L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
ERB32Q5CYD151JDX1L Details Description
Related parts for ERB32Q5CYD151JDX1L
RES ARRAY 4 RES 390 OHM 8SIP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1KB OTP 18DIP datasheet.pdf
RES SMD 210 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
CAP 80F -10% +30% 2.7V T/H datasheet.pdf
FOOT CYLINDRICAL 1.89" DIA BLACK datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V HCSL 25PPM 5X7MM datasheet.pdf
TERM BLOCK MARKER GREEN datasheet.pdf
RES SMD 86.6 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
OSC XO 33.000MHZ HCMOS TTL PCPIN datasheet.pdf