Murata Electronics North America ERF22X6C2D221JD01L
ERF22X6C2D221JD01L picture photo
Mfg. Part Number
ERF22X6C2D221JD01L
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
ERF22X6C2D221JD01L.pdf
Availability of ERF22X6C2D221JD01L
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ERF22X6C2D221JD01L Order Process
Ship out your order
Specifications of ERF22X6C2D221JD01L
Internal Part NumberEIS-ERF22X6C2D221JD01L
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship ERF22X6C2D221JD01L today.
SeriesERF22X6C2D
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-ERF22X6C2D221JD01L
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksERF22X6C2, ERF22X6C2D221JD01L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
ERF22X6C2D221JD01L Details Description
Related parts for ERF22X6C2D221JD01L
IC ADC 24BIT DIFF INP 24-CDIP datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 25V X7R 0612 datasheet.pdf
CAP ALUM 22000UF 20% 10V SNAP datasheet.pdf
14P MTA156 ASSY ON TAPE LF datasheet.pdf
CAP CER 120PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
RES 47K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 22POS PIN datasheet.pdf