Panasonic Electronic Components ERJ-1TNF4323U
ERJ-1TNF4323U picture photo
Mfg. Part Number
ERJ-1TNF4323U
Brief Description
RES SMD 432K OHM 1% 1W 2512
Datasheet Download
ERJ-1TNF4323U.pdf
Availability of ERJ-1TNF4323U
QUANTITY
ERJ-1TNF4323U Order Process
Ship out your order
Specifications of ERJ-1TNF4323U
Internal Part NumberEIS-ERJ-1TNF4323U
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)432k
Tolerance±1%
Power (Watts)1W
CompositionThick Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case2512 (6432 Metric)
Supplier Device Package2512
Size / Dimension0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Height0.028" (0.70mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ERJ-1TNF4323U
Related LinksERJ-1T, ERJ-1TNF4323U Datasheet, Panasonic Electronic Components Distributor
ERJ-1TNF4323U Details Description
Related parts for ERJ-1TNF4323U
IDC CABLE - HSR20H/AE20M/X datasheet.pdf
END CAP LD/LDP/CD10 OFF WHITE datasheet.pdf
IC OPAMP POWER 100MHZ 12SIP datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS PIN datasheet.pdf
VARISTOR 819V 4.5KA DISC 14MM datasheet.pdf
RES SMD 90 OHM 0.01% 0.6W J LEAD datasheet.pdf
BS II DUAL RA datasheet.pdf
CABLE ASSEM UFL-UFL 250MM 1.32 datasheet.pdf