Panasonic Electronic Components ERJ-1TNF8453U
ERJ-1TNF8453U picture photo
Mfg. Part Number
ERJ-1TNF8453U
Brief Description
RES SMD 845K OHM 1% 1W 2512
Datasheet Download
ERJ-1TNF8453U.pdf
Availability of ERJ-1TNF8453U
QUANTITY
ERJ-1TNF8453U Order Process
Ship out your order
Specifications of ERJ-1TNF8453U
Internal Part NumberEIS-ERJ-1TNF8453U
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)845k
Tolerance±1%
Power (Watts)1W
CompositionThick Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case2512 (6432 Metric)
Supplier Device Package2512
Size / Dimension0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Height0.028" (0.70mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ERJ-1TNF8453U
Related LinksERJ-1T, ERJ-1TNF8453U Datasheet, Panasonic Electronic Components Distributor
ERJ-1TNF8453U Details Description
Related parts for ERJ-1TNF8453U
CONN EDGECARD 130POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 R/A datasheet.pdf
RES SMD 11 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
NI-MHD BATTERY PACK FOR THE 460 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
RES 200 OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
FUSE AUTO 4A 32VDC BLADE MINI datasheet.pdf
IC DAC 16BIT SRL 196NFBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 25POS SMD datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
OSC VCTCXO 32.768MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf