Panasonic Electronic Components ERJ-3GEYJ134V
ERJ-3GEYJ134V picture photo
Mfg. Part Number
ERJ-3GEYJ134V
Brief Description
RES SMD 130K OHM 5% 1/10W 0603
Datasheet Download
ERJ-3GEYJ134V.pdf
Availability of ERJ-3GEYJ134V
QUANTITY
ERJ-3GEYJ134V Order Process
Ship out your order
Specifications of ERJ-3GEYJ134V
Internal Part NumberEIS-ERJ-3GEYJ134V
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)130k
Tolerance±5%
Power (Watts)0.1W, 1/10W
CompositionThick Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case0603 (1608 Metric)
Supplier Device Package0603
Size / Dimension0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height0.022" (0.55mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ERJ-3GEYJ134V
Related LinksERJ-3G, ERJ-3GEYJ134V Datasheet, Panasonic Electronic Components Distributor
ERJ-3GEYJ134V Details Description
Related parts for ERJ-3GEYJ134V
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN datasheet.pdf
RES SMD 1.8K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 1POS FREE HNG W/PINS datasheet.pdf
BOARD EVALUATION TOUCH SENSING datasheet.pdf
MICRO 51POS PIN 30" datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 13.3 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 55POS PIN datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CRYSTAL 50.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf