Bivar, Inc. ERM18103BC-3-RY
ERM18103BC-3-RY picture photo
Mfg. Part Number
ERM18103BC-3-RY
Manufacturer
Product Category
LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Brief Description
LED ASSY 0.810" 3MM R/Y WHT DIFF
Datasheet Download
ERM18103BC-3-RY.pdf
Availability of ERM18103BC-3-RY
QUANTITY
ERM18103BC-3-RY Order Process
Ship out your order
Specifications of ERM18103BC-3-RY
Internal Part NumberEIS-ERM18103BC-3-RY
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyLEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ERM18103BC-3-RY
Related LinksERM1810, ERM18103BC-3-RY Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
ERM18103BC-3-RY Details Description
Related parts for ERM18103BC-3-RY
CAP ALUM 1200UF 20% 63V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 16 OHM 5% 0.4W 0805 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 6A DO214AB datasheet.pdf
CONN TERM BLK FEED THRU 8-24AWG datasheet.pdf
DIE PLUNGER datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD datasheet.pdf