Easy Braid Co. ES60CB012
ES60CB012 picture photo
Mfg. Part Number
ES60CB012
Manufacturer
Product Category
Soldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles
Brief Description
CHISEL 30DEG 1.20MM
Datasheet Download
ES60CB012.pdf
Availability of ES60CB012
QUANTITY
ES60CB012 Order Process
Ship out your order
Specifications of ES60CB012
Internal Part NumberEIS-ES60CB012
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Soldering, Desoldering, Rework Products
FamilySoldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ES60CB012
Related LinksES60, ES60CB012 Datasheet, Easy Braid Co. Distributor
ES60CB012 Details Description
Related parts for ES60CB012
TRANS PNP 25V 0.1A TO-92 datasheet.pdf
CAP CER 3900PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 20PF 500V 1111 datasheet.pdf
INPUT MODULE 4 ANALOG datasheet.pdf
CONN PLUG 100POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 43POS SKT datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf