B&B SmartWorx, Inc. ESU2-100IND
ESU2-100IND picture photo
Mfg. Part Number
ESU2-100IND
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
USB 2.0 SERIAL ADAPTER 8 PORT
Datasheet Download
ESU2-100IND.pdf
Availability of ESU2-100IND
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ESU2-100IND Order Process
Ship out your order
Specifications of ESU2-100IND
Internal Part NumberEIS-ESU2-100IND
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ESU2-100IND
Related LinksESU2-, ESU2-100IND Datasheet, B&B SmartWorx, Inc. Distributor
ESU2-100IND Details Description
Related parts for ESU2-100IND
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D618 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 256KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
RES SMD 7.15K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MEMORY CARD SD 256MB datasheet.pdf
RES SMD 140 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 27 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
IC ZERO DELAY CLOCK BUFF TSSOP datasheet.pdf
23 MODII HDR SRST UNSHRD STKG datasheet.pdf
IC REG LDO 3.6V 0.15A 4XDFN datasheet.pdf