Panasonic Electronic Components EXB-24V434JX
EXB-24V434JX picture photo
Mfg. Part Number
EXB-24V434JX
Brief Description
RES ARRAY 2 RES 430K OHM 0404
Datasheet Download
EXB-24V434JX.pdf
Availability of EXB-24V434JX
QUANTITY
EXB-24V434JX Order Process
Ship out your order
Specifications of EXB-24V434JX
Internal Part NumberEIS-EXB-24V434JX
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)430k
Tolerance±5%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package0404
Size / Dimension0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Height0.018" (0.45mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EXB-24V434JX
Related LinksEXB-24, EXB-24V434JX Datasheet, Panasonic Electronic Components Distributor
EXB-24V434JX Details Description
Related parts for EXB-24V434JX
DIODE GEN PURP 50V 4A DO201AD datasheet.pdf
BOARD FOR LPC2103 48-LQFP datasheet.pdf
COVER 2-TYPE FR 505 ISG datasheet.pdf
2.54MM VERT HDR 16POS GRAY datasheet.pdf
CONN BACKSHELL 100POS 180DEG datasheet.pdf
CONDUCTOR CRIMP PUNCH datasheet.pdf
RES 1.43M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 30POS 0.4MM SMD GOLD datasheet.pdf
OPTOISO 1KV TRANS W/BASE TO78-6 datasheet.pdf
DIODE ZENER 39V 300MW SOT23 datasheet.pdf