Panasonic Electronic Components EXB-N8V134JX
EXB-N8V134JX picture photo
Mfg. Part Number
EXB-N8V134JX
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 130K OHM 0804
Datasheet Download
EXB-N8V134JX.pdf
Availability of EXB-N8V134JX
QUANTITY
EXB-N8V134JX Order Process
Ship out your order
Specifications of EXB-N8V134JX
Internal Part NumberEIS-EXB-N8V134JX
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)130k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element31mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package0402
Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height0.022" (0.55mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EXB-N8V134JX
Related LinksEXB-N8, EXB-N8V134JX Datasheet, Panasonic Electronic Components Distributor
EXB-N8V134JX Details Description
Related parts for EXB-N8V134JX
IC DUAL LINE RECEIVER 14-DIP datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28-DIP datasheet.pdf
CAP TANT 1000UF 6.3V 10% 2824 datasheet.pdf
CAP CER 270PF 50V CH 0402 datasheet.pdf
CABLE TIE 30LB. 5.83" BROWN datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE PIN datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf