Panasonic Electronic Components EXB-N8V220JX
EXB-N8V220JX picture photo
Mfg. Part Number
EXB-N8V220JX
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 22 OHM 0804
Datasheet Download
EXB-N8V220JX.pdf
Availability of EXB-N8V220JX
QUANTITY
EXB-N8V220JX Order Process
Ship out your order
Specifications of EXB-N8V220JX
Internal Part NumberEIS-EXB-N8V220JX
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element31mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package0402
Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height0.022" (0.55mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EXB-N8V220JX
Related LinksEXB-N8, EXB-N8V220JX Datasheet, Panasonic Electronic Components Distributor
EXB-N8V220JX Details Description
Related parts for EXB-N8V220JX
CAP TANT 3.3UF 16V 10% 1411 datasheet.pdf
IDC CABLE - AKC34H/AE34G/AKC34H datasheet.pdf
IC CLOCK GEN PLL 200MHZ 20LFCSP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 23POS GOLD SMD datasheet.pdf
HEADER 22POS STR DUAL INSUL 2ROW datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 05VIN 15VOUT datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH datasheet.pdf
XLAMP CXA LED WHITE datasheet.pdf
PRE-FILTER - PAD 200/400 4PK datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W datasheet.pdf