Laird Technologies IAS EXB136-225SF
EXB136-225SF picture photo
Mfg. Part Number
EXB136-225SF
Manufacturer
Product Category
RF Antennas
Brief Description
ANT TUF DUCK VHF 225MHZ SF
Datasheet Download
EXB136-225SF.pdf
Availability of EXB136-225SF
QUANTITY
EXB136-225SF Order Process
Ship out your order
Specifications of EXB136-225SF
Internal Part NumberEIS-EXB136-225SF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Antennas
SeriesTuf Duck®
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EXB136-225SF
Related LinksEXB136, EXB136-225SF Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
EXB136-225SF Details Description
Related parts for EXB136-225SF
LED GRN DIFF 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 26 Position Panel Mount Crimp datasheet.pdf
TAPE VINYL 2"X36YD RUBBER YELLOW datasheet.pdf
TOUCH PEN SYSTEM KIT datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR SKY12407-321 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W datasheet.pdf
RES 976 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
SL 7.62HP/09/90F 3.2 SN BK BX datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 35.328MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
OSC MEMS 100.000MHZ PCIE SMD datasheet.pdf