Panasonic Electronic Components EXC-18CG430U
EXC-18CG430U picture photo
Mfg. Part Number
EXC-18CG430U
Manufacturer
Product Category
Common Mode Chokes
Brief Description
NOISE FILTER COM 43 OHM 5V 0603
Datasheet Download
EXC-18CG430U.pdf
Availability of EXC-18CG430U
QUANTITY
EXC-18CG430U Order Process
Ship out your order
Specifications of EXC-18CG430U
Internal Part NumberEIS-EXC-18CG430U
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Filters
FamilyCommon Mode Chokes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EXC-18CG430U
Related LinksEXC-18, EXC-18CG430U Datasheet, Panasonic Electronic Components Distributor
EXC-18CG430U Details Description
Related parts for EXC-18CG430U
IC OPAMP GP 2.8MHZ RRO 14TSSOP datasheet.pdf
ENDPLATE 1.5MM WM BEIGE ZDUA datasheet.pdf
FUSE IN-LINE CABLE PRO 200A 32V datasheet.pdf
SWITCH DIP RAISED SLIDE 4POS TH datasheet.pdf
CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
NEST & KNIFE ASSEMBLY datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 25V X8R 0402 datasheet.pdf
Connector Receptacle 4 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf