Cynergy3 EXT100G38SS
EXT100G38SS picture photo
Mfg. Part Number
EXT100G38SS
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
TUBE EXTENSION G3/8 1000MM LONG
Datasheet Download
EXT100G38SS.pdf
Availability of EXT100G38SS
QUANTITY
EXT100G38SS Order Process
Ship out your order
Specifications of EXT100G38SS
Internal Part NumberEIS-EXT100G38SS
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EXT100G38SS
Related LinksEXT10, EXT100G38SS Datasheet, Cynergy3 Distributor
EXT100G38SS Details Description
Related parts for EXT100G38SS
MODULE OEM 2.4GHZ SPREAD SPECTRM datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 12.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC DECOD VIDEO NTSC/PAL datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 48KB FLASH 80LQFP datasheet.pdf
RES 36.0 OHM 1/3W 5% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 36 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 8.16K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf