FFF EZ07715200J0G
EZ07715200J0G picture photo
Mfg. Part Number
EZ07715200J0G
Brief Description
500 TB PLUGGABLE PLUG WF
Datasheet Download
EZ07715200J0G.pdf
Availability of EZ07715200J0G
QUANTITY
EZ07715200J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of EZ07715200J0G
Internal Part NumberEIS-EZ07715200J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,090
TypePlug, Female Sockets
Number of Positions7
Positions Per Level7
Number of Levels1
Pitch0.197" (5.00mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
Contact Mating FinishTin
FeaturesMating Flange, Retention Latches (Non-Wire Side)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EZ07715200J0G
Related LinksEZ0771, EZ07715200J0G Datasheet, FFF Distributor
EZ07715200J0G Details Description
Related parts for EZ07715200J0G
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC datasheet.pdf
IC CTRLR HOTSWAP 16.5V TSOT-23-8 datasheet.pdf
IC UART SINGLE W/FIFO 32-HVQFN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 128POS STRGHT PIN datasheet.pdf
LED PRISM BI-LVL RD/GN,RD/BL SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 10% 200VDC AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 1.78K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 3.3NF 10% 1600VDC datasheet.pdf
CAP FILM 0.00068UF 5% 2500VDC AX datasheet.pdf
5000UF 5V 22.23X54 105C AXI datasheet.pdf