Mechatronics Fan Group F1238M24B-FHR
F1238M24B-FHR picture photo
Mfg. Part Number
F1238M24B-FHR
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC
Datasheet Download
F1238M24B-FHR.pdf
Availability of F1238M24B-FHR
QUANTITY
F1238M24B-FHR Order Process
Ship out your order
Specifications of F1238M24B-FHR
Internal Part NumberEIS-F1238M24B-FHR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F1238M24B-FHR
Related LinksF1238M, F1238M24B-FHR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
F1238M24B-FHR Details Description
Related parts for F1238M24B-FHR
CONN RCPT 10.16 4POS DUAL KEY-XX datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 1.1A 8DFN datasheet.pdf
IC DIFF COMPARATOR SNGL SOT23-5 datasheet.pdf
MOD PWR ENT SNAP-IN MED FUSE 2A datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 15VIN 09VOUT datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
TOS 220VDC/48VDC 0 5A datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 26 Position Through Hole Solder datasheet.pdf