Mechatronics Fan Group F1238X24B-FHR
F1238X24B-FHR picture photo
Mfg. Part Number
F1238X24B-FHR
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC
Datasheet Download
F1238X24B-FHR.pdf
Availability of F1238X24B-FHR
QUANTITY
F1238X24B-FHR Order Process
Ship out your order
Specifications of F1238X24B-FHR
Internal Part NumberEIS-F1238X24B-FHR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F1238X24B-FHR
Related LinksF1238X, F1238X24B-FHR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
F1238X24B-FHR Details Description
Related parts for F1238X24B-FHR
RES SMD 46.4 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN MALE PLUG 3+PE GOLD BLUE datasheet.pdf
PHOTOTRANSISTOR DETECTOR 2MM datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 22MM datasheet.pdf
IC CPLD 64MC 6.7NS 44VQFP datasheet.pdf
IC TRANSCEIVER 14SOIC datasheet.pdf
CAP TANT POLY 4.7UF 10V 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
DIODE ZENER 11.75V 500MW SOD80 datasheet.pdf
CAP FILM 0.33 UF 10% 400 VDC RAD datasheet.pdf