Omron Automation & Safety F150-LE50
F150-LE50 picture photo
Mfg. Part Number
F150-LE50
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Lens
Brief Description
50MM LENS FOR F150
Datasheet Download
F150-LE50.pdf
Availability of F150-LE50
QUANTITY
F150-LE50 Order Process
Ship out your order
Specifications of F150-LE50
Internal Part NumberEIS-F150-LE50
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Lens
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F150-LE50
Related LinksF150, F150-LE50 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
F150-LE50 Details Description
Related parts for F150-LE50
DIODE ZENER 22V 1W DO41 datasheet.pdf
LED 5MM QUAD SUP CLEAR RED PCMNT datasheet.pdf
IC DAC 10BIT R-R TSOT23-5 datasheet.pdf
IC CTRLR POWER DISTRIB 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 184POS 3.3V .05 SM datasheet.pdf
RES SMD 0.05 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 10% 6V AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 4SMD datasheet.pdf
RES 28.571K OHM 0.3W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONN MCX JACK R/A 50 OHM PCB datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
Chip Monolithic Ceramic Capacitor 0805 X6S 2.2レF 16V datasheet.pdf