Omron Automation & Safety F150-SLC20
F150-SLC20 picture photo
Mfg. Part Number
F150-SLC20
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Cameras/Sensors
Brief Description
20MM CAMERA W/INT LIGHT SOURCE
Datasheet Download
F150-SLC20.pdf
Availability of F150-SLC20
QUANTITY
F150-SLC20 Order Process
Ship out your order
Specifications of F150-SLC20
Internal Part NumberEIS-F150-SLC20
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLMultiple Series Apr/2015
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Cameras/Sensors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F150-SLC20
Related LinksF150-, F150-SLC20 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
F150-SLC20 Details Description
Related parts for F150-SLC20
IC DDR2 SDRAM 256MBIT 5NS 60FBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES 274 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN N PLUG R/A 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
RES 15.6K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
RES 1.13K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf