Omron Automation & Safety F150-SLC20
F150-SLC20 picture photo
Mfg. Part Number
F150-SLC20
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Cameras/Sensors
Brief Description
20MM CAMERA W/INT LIGHT SOURCE
Datasheet Download
F150-SLC20.pdf
Availability of F150-SLC20
QUANTITY
F150-SLC20 Order Process
Ship out your order
Specifications of F150-SLC20
Internal Part NumberEIS-F150-SLC20
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLMultiple Series Apr/2015
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Cameras/Sensors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F150-SLC20
Related LinksF150-, F150-SLC20 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
F150-SLC20 Details Description
Related parts for F150-SLC20
IC OPAMP GP 28MHZ 14SOIC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.433" (11.00mm) datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 600V 1A TO92 datasheet.pdf
BOARD CFTL AD8212 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.1MHZ 8DFN datasheet.pdf
IC DVR HALF BRIDGE CFL 8DIP datasheet.pdf
DIODE ZENER 17V 5W T18 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 8POS INLINE PINS datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 1.76A 120 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 422K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf