Vishay/BCcomponents F17734222000
F17734222000 picture photo
Mfg. Part Number
F17734222000
Brief Description
CAP FILM 220NF 10% 253VAC AXIAL
Datasheet Download
F17734222000.pdf
Availability of F17734222000
QUANTITY
F17734222000 Order Process
Ship out your order
Specifications of F17734222000
Internal Part NumberEIS-F17734222000
Soldering Guidelines Appl Note
Standard Package1,000
Packaging*
Capacitance0.22µF
Tolerance±10%
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Operating Temperature-40°C ~ 100°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F17734222000
Related LinksF17734, F17734222000 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
F17734222000 Details Description
Related parts for F17734222000
RES SMD 324K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 2.43K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
FUSE IND T-DELAY 90A 600VAC/DC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 1 Circuit datasheet.pdf
IC CONTROLLER SYNCH 28-SSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM datasheet.pdf
CAP FILM 3UF 5% 400VAC AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 620 I/O 896FBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156" datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf