Vishay/BCcomponents F17734222002
F17734222002 picture photo
Mfg. Part Number
F17734222002
Brief Description
CAP FILM 220 NF 253VAC AXIAL AXI
Datasheet Download
F17734222002.pdf
Availability of F17734222002
QUANTITY
F17734222002 Order Process
Ship out your order
Specifications of F17734222002
Internal Part NumberEIS-F17734222002
Soldering Guidelines Appl Note
Standard Package1,000
Packaging*
Capacitance0.22µF
Tolerance±10%
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Operating Temperature-40°C ~ 100°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F17734222002
Related LinksF17734, F17734222002 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
F17734222002 Details Description
Related parts for F17734222002
RES SMD 18.7 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 44V SC-82AB datasheet.pdf
CAP 470MF 5.5V THROUGH HOLE datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS FREE HNG W/PINS datasheet.pdf
OPTOISO 1.5KV OPEN COLL 8SMD datasheet.pdf
RES 47.5K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 750 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SPEC. CABLE GLAND M25 CABLE-I13- datasheet.pdf
JUMPER KITS EQUIP GROUNDING #10 datasheet.pdf
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC WIRE datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf