Omron Automation & Safety F39-HJ1205
F39-HJ1205 picture photo
Mfg. Part Number
F39-HJ1205
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
F39-HJ1205
Datasheet Download
F39-HJ1205.pdf
Availability of F39-HJ1205
QUANTITY
F39-HJ1205 Order Process
Ship out your order
Specifications of F39-HJ1205
Internal Part NumberEIS-F39-HJ1205
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F39-HJ1205
Related LinksF39-H, F39-HJ1205 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
F39-HJ1205 Details Description
Related parts for F39-HJ1205
RES SMD 976 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 0.39 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805 datasheet.pdf
CONN CAP FOR .5B. PLUG datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 820 OHM 9SIP datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 6POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
TERMINAL WTL 6/1 EN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS 1MM datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT SCKT datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 5% 1250VDC AXIA datasheet.pdf
CONN FPC 57POS 0.2MM datasheet.pdf